Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Závoj

Závoj

Seriál Hluboký vesmír
série: 1, epizoda: 11
délka: 29:06

hlasovalo: 19, hodnocení: 5,0

Navzdory tomu, že světové vlády potlačují informace týkající se mimozemské přítomnosti, pravda si najde svou cestu na povrch. Filmoví tvůrci po celém světě vkládají informace do svých projektů, které by šokovaly svět, kdyby byly bezohledně odhaleny. V těchto fantastických pohádkách sci-fi a fantazie se nachází semena prediktivního programování. Semena založená na novém algoritmu, který všichni pomáháme programovat. To, co přijde, jak závoj zmizí, může záviset na tom, co kolektivně děláme a říkáme.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

UKONČENÍ PRVNÍ SÉRIE

Pátek 11.11.2016, 00:41:36, vložil/a: admin

TOUTO EPIZODOU KONČÍ PRVNÍ SÉRIE TOHOTO DOKUMENTU. NA KONCI JE ODKAZ K DALŠÍMU DÍLU, KTERÝ BY ALE MĚL BÝT JIŽ SOUČÁSTÍ DALŠÍ SÉRIE. PŘESNÉ INFORMACE ZJIŠŤUJEME U KOLEGŮ V TV GAIAM V COLORADU V USA. JAKMILE OBDRŽÍME KONKRÉTNÍ INFORMACE, BUDOU ZDE ZVEŘEJNĚNY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics