Vodnář   24.1.2018   Milena

Zajištění pokračování lidstva

Zajištění pokračování lidstva

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 13
délka: 30:51

hlasovalo: 13, hodnocení: 5,0

Lidstvo v průběhu historie prošlo mnoha cykly extrémů a kalamit. Dávné kamenné záznamy nám nejen říkají o těchto zkouškách, ale poskytují radu budoucím generacím, jak takové období přežít. Nemusíme to, co nám dávné kultury říkají, přijmout bez ověření a jen tomu věřit. Věda nám poskytuje důkazy, které potřebujeme, o nezbytnosti rozvíjení vzájemně prospěšných vztahů. Jak Gregg Braden zkoumá Prorocký kámen od kmene Hopiů, zjišťujeme, že jejich radu pro vzájemnou pomoc potvrzuje věda, která nám ukazuje, že spolupráce je pro zajištění pokračování lidstva zásadní.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Přednáška
kategorie: Antropologie
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 1

Zajištění pokračování lidstva Seriál Chybějící souvislosti

Čtvrtek 27.4.2017, 13:23:47, vložil/a: Fabianka

mám dotaz. proč toto video není otitulkované tj. série 1,epizoda 13, seriál -Chhybějící souvislosti

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics