Vodnář   24.1.2018   Milena

Za hranicí GMO potravin s Anthony Gucciardim

Za hranicí GMO potravin s Anthony Gucciardim

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 32
délka: 1:02:44

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,0

Je stále těžší najít potraviny bez jedů a GMO. Ještě složitější je uchránit se před nechtěnými účinky těchto chemikálií. V tomto odhalujícím rozhovoru s Reginou Meredithovou, původně vysílaném 3. července 2013, Anthoy Gucciardi odhaluje podvod s potravinami a lékařským průmyslem. Vysvětluje, jak můžeme své tělo očistit od útočných jedů. Aktivista a výzkumník Anthony Gucciardi je kvalifikovaným investigativním novinářem, jehož cílem je informovat veřejnost o tom, jak využívat přírodních metod k revoluci ve svém zdraví. Jeho články jsou běžně vystavovány na předních lékařských a politických stránkách a celosvětově je čtou miliony lidí.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics