Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Vzestup duchovního bojovníka s Billem Beanem

Vzestup duchovního bojovníka s Billem Beanem

Seriál Absolutně neuvěřitelné: diskuzní pořad George Nooryeho
série: 3, epizoda: 58
délka: 30:38

hlasovalo: 1, hodnocení: 3,0

Rodina Billa Beana v jeho dětství zažila rozvrat, když ji napadly démonické síly. Náhodné setkání ho posílilo a dodalo mu potřebnou víru pro to se zapojit do duchovní války a dobýt temnou sílu, která zničila jeho rodinu. Bill Bean vzpomíná na své dřívější roky temnoty a trýznivé konflikty, které daly vzniku jeho životě jako pastorovi a exorcistovi. Bill Bean je mezinárodně známý autor, přednášející, mediální osobnost a pastor s více jak 30 letou zkušeností v paranormální oblasti. Ve třech knihách, které napsal, píše detailně o svých zkušenostech s příšernými paranormálními událostmi, které trápily jeho rodinu. Nyní je vyhledávaným pastorem/exorcistou a pomáhá lidem po celé Americe.

Upozornění uvádí: George Noory
žánr: Rozhovor
kategorie: Paranormálno
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics