Vodnář   24.1.2018   Milena

Vědomé rodičovství a vzdělání

Vědomé rodičovství a vzdělání

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 16
délka: 31:20

hlasovalo: 9, hodnocení: 4,9

Abychom prospívali v našem měnícím se světě, musíme udělat zásadní změnu v přemýšlení, což nám poskytne vědomé vzdělání a rodičovství. Gregg Braden vysvětluje, že vzdělání je klíčem k vyřešení každého problému, který je zmíněn v první sezóně. S pokroky v technologiích máme příležitost se světem sdílet všechny pravdy, které jsme objevili. Společně s těmito pokroky může vědomé rodičovství pomoct naším dětem přijmout nejhlubší pravdy našeho světa a začlenit je smysluplně a upřímně do svých životů.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Přednáška
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics