Vodnář   24.1.2018   Milena

Vděčnost

Vděčnost

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 7
délka: 43:50

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,6

Než dokážeme skutečně ocenit, co jsme měli, uběhne nám příliš velká část našeho života. Žít v přítomnosti, v plné vděčnosti za svět, ve kterém jsme, nám dává příležitost si uvědomit lekce, které nám život nabízí. Tohle je skutečná vděčnost. James Van Praagh nabízí vedení pro rozvinutí si postoje vděčnosti a objevení nejdůležitějších věcí v životě, než živému publiku dá čtení duší. Otec přišel a kontaktoval svou dceru. Chce mluvit o různých obavách týkající se farmy svého syna. Také předává zprávy své ženě.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Přednáška
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics