Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Vchody do vnitřní Země

Vchody do vnitřní Země

Seriál Starověké civilizace
série: 1, epizoda: 9
délka: 28:01

hlasovalo: 18, hodnocení: 5,0

Existuje starověký kód poukazující na civilizace uvnitř země, jako Agharta nebo Patala? Ústní tradice domorodých kultur po celém světě odkazují na skutečnost, že hluboko v podzemí vzkvétají vyspělé civilizace. Vědecké komunity díky pokrokům v technologii a výzkumu potvrzují, že je zemská kůra plná obrovských jeskyní, které tvoří rozsáhlou podzemní síť. Náš tým badatelů tyto detaily prošel, aby zjistil, kde se starověké příběhy shodují s vědeckými objevy. Bereme to ještě o krok dál, neboť se domníváme, že tyto vchody do podzemí mohou být alegoriemi, kdy se z fyzické cesty stane duchovní.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics