Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Úvod k mimozemské taxonomii

Úvod k mimozemské taxonomii

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 8
délka: 32:21

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,9

Po třech desetiletích rozhovorů se stovkami lidí, kteří byli kontaktováni mimozemskými bytostmi, Linda Moulton Howeová dala dohromady taxonomii mnoha typů mimozemských entit, které navštívily naši planetu. Od šedých humanoidů po vzpřímené plazy odhalila rozmanité formy života schopné překračovat obří kosmické vzdálenosti. Linda nám představuje svou taxonomii mimozemských bytostí na Zemi a mluví o různých motivacích, které stojí za jejich příletem. Některé bytosti jsou na planetě nové, zatímco ostatní zde působí více jak 70 000 let a udržují blízký kontakt s pozemskými vládami.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics