Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Upřímný sex s Ellen Eatoughovou

Upřímný sex s Ellen Eatoughovou

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 24
délka: 59:49

hlasovalo: 5, hodnocení: 3,6

Promluvme si o sexu. Terapeutka Ellen Eatoughová pomáhá lidem se hluboce napojit na svůj duchovní zdroj skrze sexualitu. Eatough nám popisuje kroky pro probuzení našich skutečných sexuálních identit, a poskytuje tipy na uvolnění emočních traumat. Ellen Eatoughová praktickými způsoby pomáhá lidem dosáhnout naplňujících intimních vztahů a extatického milování. S téměř 30 letou zkušeností v holistickém zdraví také tvoří produkty a programy, které zahrnují zvuk, barevné světlo a jemné energie na pomoc lidem uvolnit sexuální a vztahová zranění, což podporuje hlubší intimitu a integraci jejich sexuality a spirituality.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics