Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Trilogie Matrix

Trilogie Matrix

Seriál Hollywood - prolomení kódu
série: 1, epizoda: 2
délka: 38:00

hlasovalo: 19, hodnocení: 4,6

Filmy Matrix prezentují svět zamořený mocnou umělou inteligencí a jediným únikem je přijetí červené pilulky a probuzení se do postapokalyptické reality. Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají filmy Matrix jako analogii světa, ve kterém dnes žijeme a kde mnoho lidí vede ponuré životy, přičemž se k jinému pohledu probudí jen vybraných pár. V trilogii Matrix nacházíme gnostické symboly a mýty vedoucí nic netušícího diváka k tomu, aby se zabýval osvobozením se od mainstreamového světa a bral ho tak, jaký skutečně je. Stejně jako se probudil náš hrdina Neo, uvidíte matrix naší mainstreamové reality.

Upozornění uvádí: Jay Dyer a Jay Weidner
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics