Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Tohle je váš mozek při meditaci s Joe Dispenzou

Tohle je váš mozek při meditaci s Joe Dispenzou

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 19
délka: 1:04:40

hlasovalo: 4, hodnocení: 5,0

Může jednoduchá meditace pomoct vytvořit nové spoje ve vašem mozku? Ano, říká Joe Dispenza v tomto fascinujícím rozhovoru. Joe Dispenza, nejprodávanější autor knihy „Breaking the Habit of Being Yourself“ a „Evolve Your Brain“, studoval biochemii na Rutgers Universsity. Má také bakalářský titul z vědy se zaměřením na neurovědu, a získal svůj doktorát z chiropraxe na Life University v Atlantě. Obdržel postgraduální výcvik a pokračoval se vzdělávat v neurologii, neurovědě, funkci mozku a chemii, buněčné biologii, paměti, stárnutí a dlouhověkosti.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics