Střelec   18.12.2017   Miloslav

Telepatičtí špioni a vzdálené pozorování s Jimem Channonem

Telepatičtí špioni a vzdálené pozorování s Jimem Channonem

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 22
délka: 59:28

hlasovalo: 8, hodnocení: 4,5

Učila americká armáda vojáky parapsychologické dovednosti jako vzdálené pozorování, neviditelnost a fázování? Vysloužilý podplukovník Jim Channon, jehož práce byla základem pro film „Muži, co zírají na kozy“, sdílí svůj příběh v rozhovoru s Reginou Meredith. Jim Channon, nyní vysloužilý podplukovník americké armády, je futorologem a vojenským teoretikem. Jako odborník na vzdálené pozorování je Channon zejména uznáván za vytvoření operačního manuálu pro první pozemský prapor.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

Velmi dobré

Středa 9.8.2017, 08:52:06, vložil/a: klubos

Velmi dobré myšlenky v rozhovoru. Dobrý souběh  s jinými články a videi v těchto dnech. Děkuji. luboš

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics