Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Technologie tajné základny

Technologie tajné základny

Seriál Odhalený vesmír
série: 9, epizoda: 6
délka: 31:43

hlasovalo: 39, hodnocení: 5,0

Naše pokračující rozpravy s Emery Smithem nás berou hlouběji do tajných podzemních zařízení v Novém Mexiku, kde mu bylo přiděleno pitvání tkáně podivných těl. Zdá se, že byl k této cestě předurčen od velmi mladého věku. Dovídáme se o jeho prvotních prožitcích s mimozemskými bytostmi, které ho možná připravily na životní práci s cizími bytostmi. Jak se dostáváme hlouběji do jeho příběhu, získáváme detaily v rámci zařízení, kde pracoval, místních technologií a bezpečnostních procedur pro vchod a východ ze základny. Důležitost těchto opatření byla očividná při děsivé události, kdy z onoho zařízení uteklo něco nebezpečného.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics