Vodnář   24.1.2018   Milena

Tajemství pyramid s Carmen Boulterovou

Tajemství pyramid s Carmen Boulterovou

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 18
délka: 57:12

hlasovalo: 7, hodnocení: 5,0

Byli dávní Egypťané technologicky vyspělejší než jsme my dnes? Výzkumnice Dr. Carmen Boulterová sdílí své mimořádné objevy. Tvůrkyně řady „Pyramid Code“ a autorka „Angels and Arhetypes“, Dr. Carmen Boulterové provedla rozsáhlý výzkum v archivech egyptského muzea a získala oficiální přístup do původních poznámek z vykopávek kolem pyramid z počátku 20. století. V posledním desetiletí je Carmen univerzitní profesorkou budující online učební plán. Její posledním výtvorem je interactive-u.com, online síť pro učení a společenské akce.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics