Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Tajemství kosmu s Paulem Von Wardem

Tajemství kosmu s Paulem Von Wardem

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 2
délka: 57:18

hlasovalo: 3, hodnocení: 4,7

Paul Von Ward je autorem, učencem a mezioborovým kosmologem. Věří, že kosmologie založená jen na jediné disciplíně opomíjí mnohé oblasti lidské zkušenosti ve vesmíru. Paulovy pohledy na kosmos a naši roli v něm jsou strhující a provokativní. Paul Von Wardova předchozí kariéra zahrnovala role jako protestantský pastor, důstojník v americkém námořnictvu, americký diplomat, úředník na ministerstvu zahraničí USA, a zakladatele Delphi International. Paul je držitelem titulů ve vládě a psychologii z Harvardu a Florida State University.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics