Vodnář   24.1.2018   Milena

Tajemství dlouhého života s Patrickem Flanaganem

Tajemství dlouhého života s Patrickem Flanaganem

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 19
délka: 55:48

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,7

Drží zdraví našich buněk klíč k lidské dlouhověkosti? Patrick Flanagan v tomto rozhovoru sdílí svůj objev toho, co nazývá nejlepší antioxidant: záporně ionizovaný vodík. Dr. Patrick Flanagan vyvinul neurotelefon, elektronický přístroj stimulující nervovou soustavu, který vysílá zvuk skrze pokožku přímo do mozku. Tento vynález mu získal článek v časopise Life, který ho nazval „jedinečným, vyzrálým a zvídavým vědcem“.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Esoterické léčení
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics