Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Společné rysy z Kabaly s Kenem Hansonem

Společné rysy z Kabaly s Kenem Hansonem

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 11
délka: 31:02

hlasovalo: 8, hodnocení: 4,0

Tři hlavní Abrahámova náboženství v moderním světě se nadále napadají, zatímco si nejsou vědoma společných rysů, které je spojují dohromady. Ken Hanson dekóduje mystickou tradici Kabaly a mluví o tom, jak nám může pomoct pochopit svět, ve kterém žijeme. Jak nové archeologické objevy stále udržují biblickou verzi historie, možná nám přijde jednodušší se podívat za náboženská učení a najít šanci pro mír skrze dávné mystické tradice, které stále máme na dohled a čekají, až budou znovu objevena.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics