Váhy   24.9.2017   Jaromír

Sluneční znamení zvěrokruhu

Sluneční znamení zvěrokruhu

Seriál Hovory s Duší
série: 1, epizoda: 15
délka: 48:21

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,8

Před narozením si své životy důkladně plánujeme, abychom se naučily určité lekce. Dokonce si stanovujeme přesnou chvíli svého porodu, abychom měly tu výhodu ideálních vlivů planet. Abychom objevili lekce pro svůj život, stačí nám se podívat na své sluneční znamení. James Van Praagh mluví o jednotlivých rysech a důležitých lekcích pro každé sluneční znamení, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem. Babička a dědeček navážou kontakt s matkou a dcerou, Marií a Jean, a vzpomínají na společné vzpomínky. Tulipány jsou znamením, že jsou poblíž a dohlíží na ně. Mladší muž předává vzkaz své matce skrze její sestřenici. Ví, že se cítí provinile kvůli jeho smrti a chce jí říct, že je nyní na tom dobře.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Rozhovor
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics