Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Sestup do Oblasti 51 s Davidem Adairem

Sestup do Oblasti 51 s Davidem Adairem

Seriál Odhalený vesmír
série: 8, epizoda: 3
délka: 39:20

hlasovalo: 33, hodnocení: 5,0

David Adair pokračuje v povídání o sestupu do Oblasti 51. S Davidem Wilcockem se baví o průzkumu mimozemského fúzního reaktoru. Neohrožen zlověstnou povahou Oblasti 51 se radostně vydal zkoumat exteriér podivné konstrukce, ze které se vyklubal reaktor ke kontrole elektromagnetické fúze. V konečné fázi jeho klidem otřásly armádní záměry k využití jeho raketové odbornosti a kam až byli schopní zajít, aby mu vyhověli.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics