Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Searlův efekt

Searlův efekt

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 8, epizoda: 9
délka: 33:25

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,8

Obrovské efekty vesmírné geometrie, kterou jsme studovali, ukazují dopad změn na galaktické úrovni. Ale co efekty tady u nás doma? Rozhodně jsme viděli, že ty masivní změny mohu ovlivnit DNA a hromadné vymírání. Ale práce Johna Searla využívá tuto geometrie a může změnit naši budoucnost. Jeho objevy, využívající Searlův efekt, dláždí cestu pro antigravitační plavidla a technologii volné energie. To, jak je tohle vše možné, bude jasné s chápáním elektromagnetické podstaty našeho vesmíru, na makroskopických a mikroskopických úrovních.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics