Vodnář   24.1.2018   Milena

Rozptýlení wetiko: překonání kolektivního strachu s Paulem Levym

Rozptýlení wetiko: překonání kolektivního strachu s Paulem Levym

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 8
délka: 30:09

hlasovalo: 6, hodnocení: 4,2

Život je pouhý sen... ve kterém se můžeme probudit. Tohle tvrdí Paul Levy, který vysvětluje, že realita, kterou prožíváme, je pouze kolektivní projekcí, o které jsme přesvědčeni, že je oddělená a tam venku. Ve stínech tohoto světa se skrývá psychologicky-duchovní nemoc, která se živí na našich traumatech, kterou nazývá wetiko – indiánský výraz pro zlou sílu. Zjištění, jak tato stínová síla funguje, přijetí její jedinečné geniality a poskytnutí jí kreativních způsobů projevu pomáhá wetiko rozptýlit. Tak se můžeme naučit, jak se ve snu probudit a plně se angažovat ve vědomé evoluci.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics