Váhy   23.10.2017   Teodor

Rozhovor s informátorem

Rozhovor s informátorem

Seriál Odhalený vesmír
série: 6, epizoda: 15
délka: 35:38

hlasovalo: 28, hodnocení: 5,0

David Wilcock konečně představuje jednoho ze svých nejšpičkovějších informátorů – Pete Petersona. V tomto exkluzivním rozhovoru (Corey se vrací příští týden) se dozvíme o podrobnostech z jeho mimořádného života. Pete Peterson od svých dnů jako mladý génius po výrobu mimozemské technologie byl po většinu svého života v tajných programech. Teď máte vzácnou příležitost nahlédnout do toho, jak to vypadá být uvnitř.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 1

Kolik

Neděle 1.1.2017, 05:56:58, vložil/a: lospavolos

dílů bude ještě s Petersonem?

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics