Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Roddenberryho Star Trek

Roddenberryho Star Trek

Seriál Hollywood - prolomení kódu
série: 1, epizoda: 17
délka: 26:21

hlasovalo: 11, hodnocení: 4,2

Když Star Trek poprvé v roce 1966 vyšel, lidský pohled na budoucnost pokročil a naše mysl si pohrávala s Roddenberryho optimistickými představami o budoucnosti. Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají idylicky technologickou a společenskou utopii Star Treku, která mohla sloužit jako původní médium pro pomalé odhalování tajného kosmického programu. Epizoda Nové generace, Závod, byla vyvrcholením prostupujícího motivu napříč celou sérií. Dozvídáme se že veškerý humanoidní život v galaxii pramení v jednotném zdroji.

Upozornění uvádí: Jay Dyer a Jay Weidner
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics