Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Reality souhlasu a revoluce kyberprostoru, host: David Seaman

Reality souhlasu a revoluce kyberprostoru, host: David Seaman

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 7
délka: 31:54

hlasovalo: 4, hodnocení: 4,5

David Seaman nabízí alternativní pohled na mnoho problémů, kterým naše společnost čelí, včetně věrohodnosti mediálních zdrojů, změn zákonů o legalizaci konopí a vzestupu kryptoměny. Existují ti, co tvrdí, že mainstreamová média mají moc nám říct, co si myslet o příbězích, které řídí naše životy. Jsme vyzývání, abychom přehodnotili budoucnost našeho světa a začali zpochybňovat motivace mainstreamového tisku prosazující mainstreamové pohledy. Tudíž už začalo lomení reality souhlasu, vycházející z revoluce kyberprostoru.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics