Váhy   22.10.2017   Sabina

Pyramidy a fotonové víry

Pyramidy a fotonové víry

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 3
délka: 31:50

hlasovalo: 15, hodnocení: 4,9

Jak nám David Wilcock předal informace o fyzikálních vlastnostech gravitace a fotonů, začínáme zjišťovat, jak pyramidy mohou přitahovat a tvarovat fluidní látku časoprostoru. Fotonové víry tvořené pyramidami mohou mít záhadný efekt na materiály v naší realitě. Takto velké pyramidy ve správném tvaru a ze správných materiálů mohou vytvořit změny ve hmotě a chovat se jako generátory životní síly. Tyto efekty sahají od vylepšení optických vlastností krystalů ke snížení úrovní radiace.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics