Váhy   22.10.2017   Sabina

Psychedelické zasvěcení pro globální transformaci

Psychedelické zasvěcení pro globální transformaci

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 3
délka: 31:09

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,7

Teoretizuje se, že v dávných dobách se lidské vědomí posilovalo psychedelickými rostlinami. Ty dávné kultury se naučily, jak mírumilovně spolužít mezi sebou a se svým prostředím. Jak se lidská civilizace vyvíjela, přišli jsme o tohle základní napojení, a dochází nám čas v řešení ekologických pohrom, kterým čelíme. Daniel Pinchbeck, autor knihy „How Soon is Now“, vysvětluje, že lidstvo je připraveno na novou životní změnu. Psychedelické látky mohou ukrývat klíč k osobnímu zasvěcení a globální transformaci.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics