Vodnář   24.1.2018   Milena

Prosperující život v novém normálu

Prosperující život v novém normálu

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 17
délka: 32:30

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,7

Gregg Braden zmiňuje čtyři věci, které můžeme udělat, abychom svůj životní styl přizpůsobili této měnící se době a prospívali ve světě, který nás čeká. S narůstající rychlostí života v moderním světě může být obtížné nepodlehnout pokušení snadnosti a pohodlnosti, kterou nám poskytuje životní styl, který se nakonec ukáže, že je pro zdravý stav žití katastroáflní. Nicméně existují jednoduché změny, které můžeme udělat, nám umožní přijmout tyto proměnlivé časy a prospívat v novém světě, které si vědomě vytvoříme.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Přednáška
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics