Vodnář   24.1.2018   Milena

Potlačení lékařského génia se Stevenem Rossem

Potlačení lékařského génia se Stevenem Rossem

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 17
délka: 1:00:35

hlasovalo: 2, hodnocení: 4,5

Proč farmaceutické léčebné postupy potlačily efektivní přírodní terapie? Steven Ross mluví o průkopnících, kteří byli přehlíženi. Je čas na návrat? Steven A. Ross, Ph.D, je spoluzakladatelem a generálním ředitelem Světové výzkumné nadace. Téměř 40 let se zabývá výzkumem a přednášením po celém světě. Má za sebou více jak 200 přednášek, dělá prezentace před různými světovým vládním agenturami, nemocnicemi a vystoupil na více jak 150 rozhlasových pořadech a 15 regionálních a národních televizních programech. Je odborným svědkem pro Los Angeles a poradcem pro pojišťovnický průmysl.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics