Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Podmořské základny

Podmořské základny

Seriál Odhalený vesmír
série: 9, epizoda: 5
délka: 25:20

hlasovalo: 35, hodnocení: 4,9

Corey Goode nám říká, že téměř celou dobu, co tajný kosmický program buduje stanice na vzdálených světech, staví také základny hluboko pod oceány Země. Několik informátorů předstoupilo, aby nám pověděli o utajených místech a rozsáhlých sítích podzemních tunelů, které je propojují. Kdo tyto podmořské základny postavil a proč? Pokud půjdeme po stopě peněz, najdeme zdroj. Nehledě na to, jak luxusně nebo bezpečně byly tyto základny postaveny, stále jsou zranitelné pokročilými technologickými útoky, jak pokračuje tajná válka mezi mocenským systémem a Aliancí.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics