Střelec   18.12.2017   Miloslav

Osvícení globální kultury

Osvícení globální kultury

Seriál Myšlenkový posun
série: 1, epizoda: 5
délka: 28:23

hlasovalo: 8, hodnocení: 2,4

Jak se dosažení osvícení sráží s materialistickou ekonomií a strachem naplněnou politikou, čelíme jedinečné krizi. Existuje způsob, kterým bychom usmířili naše současné systémy s novými duchovními představami? Pokud ne, jak je napravíme? Daniel Pinchbeck zkoumá kulturní výhody osvícení s komikem Russellem Brandem a dramatičkou Eve Enslerovou. Russell Brand nabízí své pohledy na duchovno, ekonomii a politiku, aniž by opustil svůj zápal a smysl pro humor. Je to zábavná a informativní zpráva o nesmírných výhodách osobního osvícení. Konverzace pokračuje s Eve Enslerovou, kdy společně poskytují další pohledy na přetvoření strachu a kultury založené na konzumerismu. Jednotlivě a společně můžeme zastavit nečinnost a stát se tvůrci našich vlastních životů.

Upozornění uvádí: Daniel Pinchbeck
žánr: Rozhovor
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics