Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Okultismus: Vaše vůle ve světě, host: James Wasserman

Okultismus: Vaše vůle ve světě, host: James Wasserman

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 6
délka: 30:49

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,0

Pohledy veřejnosti na okultní praktiky sklidily reputaci plnou zákeřných zpráv, které jsou pro netušící naivní lidi špatným znamením. V některých případech je tato reputace zasloužená. Ale podle Jamese Wassermana magické praktiky sahající od templářů po Aleistera Crowleyho udržují tajemství k odemčení nejsvatějších záhad. Uchazeči na této cestě hledají okultní tajemství, aby se dozvěděli, jak se dívat hluboko dovnitř a nalézt pravdu, která přesahuje limity reality vytvořenou ostatními. Tyto techniky vám mohou pomoct převzít zodpovědnost za naplnění své vlastní vůle – což je nejvyšší poslání, které vás přivedlo na tento svět.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics