Vodnář   24.1.2018   Milena

Odpoutání se

Odpoutání se

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 5
délka: 44:55

hlasovalo: 5, hodnocení: 5,0

Osoba, kterou nyní jste, je souhrnem všeho, co jste prožili napříč svými životy. Bohužel spousta věcí, kterých se držíme, jako staré návyky a nejistoty, nás udržují uvězněnými v uzavřeném cyklu negativních myšlenek a destruktivního chování. James Van Praagh nabízí myšlenkovou cestu k odpoutání se od těch věcí, které už neprospívají vašemu nejvyššímu dobru. Poté živé studio přijme učení duší. Kellyin zesnulý otec vysvětluje, že i když s ní moc v životě nebyl, nyní je. Chce, aby věděla, že si dělá starosti o zdraví její matky/jeho ženy a také o její pocit naplnění. Poté Kathleenina matka přivede několik členů rodiny; kteří všichni mají nějaké napojení na Irsko. Její matka jí říká, jak je na ni pyšná a vděčná za pomoc, když umírala. Její babička a otec vzpomínají na určité vzpomínky a předávají speciální zprávy.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Přednáška
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics