Váhy   26.9.2017   Andrea

Odhalení většího plánu

Odhalení většího plánu

Seriál Odhalený vesmír
série: 6, epizoda: 16
délka: 34:02

hlasovalo: 32, hodnocení: 5,0

Corey měl sotva čas se zotavit ze svého posledního setkání s kosmickým programem vojensko-průmyslového komplexu (MIC SSP), byl ho znovu unesli. Tentokrát přichází s informacemi o civilizaci Preadamitů, která se dlouho ukrývala pod antarktickým ledem. Po jeho propuštění další okamžité setkání s mayskou civilizací odhaluje, že několik únosů Coreyho skupinou MIC SSP byly součástí většího plánu bytostí sfér. Ale jeho poslední setkání s členkou skupiny vyhoštěných ho nejspíše zanechalo v největším šoku ze všech těchto hrůzných zkušeností.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics