Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Obrat magnetického pólu a kosmické sféry

Obrat magnetického pólu a kosmické sféry

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 8, epizoda: 7
délka: 36:37

hlasovalo: 24, hodnocení: 5,0

Od nesmírně malých rozměrů kvantového éteru po galaktickou geometrii, vesmír je zaplavený posvátnou geometrií hranatého kruhu. Tohle se odráží v cyklech katastrof a vzestupu, o kterých dávné kultury dávaly vědět skrze esoterické symboly a architekturu. Tyto cykly změn znovu objevil Dr. Harold Aspden, který zjistil, že galaktické sféry rozědlují sousední oblasti vesmíru do oblastí s odlišnými energetickými úrovněmi. Jak planeta protne tyto kosmické sféry, dojde k obratu magnetického pólu, což způsobuje traumatické události, hromadné vymírání, aktivaci DNA a vzestup.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics