Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Numerologie s Glynis McCantsovou

Numerologie s Glynis McCantsovou

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 9
délka: 54:45

hlasovalo: 4, hodnocení: 4,3

Náš vesmír je tvořen vibrační energií, kterou lze vyčíslit a omezit na jednomístná čísla. Tohle je základ numerologie, duchovního nástroje, který nám může pomoct se přesně naladit na energii všeho a všech v našem životě. Glynis McCantsová se přidává k Jamesi Van Praaghovi a mluví o tom, jak vám numerologie může pomoct získat lepší chápání toho, kým jste, a proč jste tady. Společně nabízí numerologické a duchovní čtení živému publiku. Laura získá lekce z numerologie a napojí se na otce, který mluví o mnoha věcech, které nikdy neřekl. Petrova matka vzpomíná na chvíle, kdy byla mladší a šťastnější. S mnoha členy rodiny, kteří umřeli, jeho matka říká, že pracuje na tom, aby je všechny udržela pohromadě. Otec Karen chce mluvit o svém životě a úmrtí a také o tom, že jí pomáhá se konečně usadit.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Přednáška
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics