Váhy   22.10.2017   Sabina

Nové peníze se Stephenem Belginem

Nové peníze se Stephenem Belginem

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 6
délka: 1:00:43

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,8

Je načase přehodnotit peníze? Stephen Belgin, spoluautor knihy „New Money for a New World“, si myslí, že ano. Mluví o tom, jak můžeme obnovit své prostředí a vytvořit smysluplné práce tím, že předěláme náš peněžní systém. Sledujte tento rozhovor a zjistěte, proč si Stephen myslí, že alternativní měny mohou zmírnit mnohé problémy našeho světa a přinést nové příležitosti pro všechny. Stephen Belgin je zakladatelem a prezidentem nakladatelství Qiterra Press. Sám se popisuje jako vášnivý student systémů a toho, co je skutečně možné. Jeho blízký zážitek smrti v 70. letech ho navedl na cestu, která zahrnuje různé disciplíny, včetně lékařského výzkumu a komunikací. Posledních 10 let strávil prací s Bernardem Lietaerem na vytvoření „New Money for a New World“, jedné z řady nadcházejících knih z nakladatelství Qiterra Press, která mluví o společenské transformaci.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics