Střelec   18.12.2017   Miloslav

Nolanův Interstellar

Nolanův Interstellar

Seriál Hollywood - prolomení kódu
série: 1, epizoda: 14
délka: 32:59

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,6

V Interstellaru Christophera Nolana láska, podobně jako gravitace, prostupuje časoprostorem a dimenzemi, aby poskytla naději novému věku lidstva. Jay Dyer a Jay Weidner odhalují svět na pokraji vyhynutí a tuto situaci způsobuje nezastavitelná sněť. Lidstvo se vydává do kosmu v rámci poslední zoufalé šance na přežití. To, čemu budou neohrožení výzkumníci čelit, zpochybní naše koncepty o duších, mimozemcích a proudu času. Odpovědi pocházejí z těch nejneočekávanějších míst, neboť se láska prokáže jako opravdová jednotná síla.

Upozornění uvádí: Jay Dyer a Jay Weidner
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

Teserakt

Pondělí 4.12.2017, 11:06:55, vložil/a: M.G.

Film zrovna tento víkend+dalsí dny běží na Nova Cinema.
Snad jedna mala pripomínka k titulkum.Je zde pouzit pro "teserakt "překlad "mazaika",ale myslim,ze kdo film videl,tak to z kontextu pochopi.
Doporucuji film videt nekolikrat.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics