Vodnář   24.1.2018   Milena

Neznámá pravda za UFO v Roswellu

Neznámá pravda za UFO v Roswellu

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 6
délka: 31:29

hlasovalo: 7, hodnocení: 5,0

Zvláštní události v Roswellu v červnu 1947 možná uvedly do pohybu události, které ovlivnily budoucnost lidstva takovými způsoby, o kterých většina lidí neví. Zprávy o zřícených mimozemských plavidlech se rychle utajily, což pobídlo představivost lidí chtít vědět, co se skutečně stalo. Byli to ale zasvěcenci, kteří nakonec promluvili, kteří nám dali náhled do stinné stránky americké vlády a spolupracujících korporací. Linda Moulton Howeová v této epizodě odhaluje hlubší detaily o zřícených UFO ve 40. letech, technologiích, které z nich byly získané, a výsledných vládních politikách, které zavedly programy utajení a popírání.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

Prostřední symbol

Středa 22.3.2017, 06:04:18, vložil/a: Kastan

Na kresbě disku seržanta CJ je prostřední symbol podobný znaku na disku UMMO viz link:
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2380-kauza-ummo-aneb-nejpodivuhodnejsi-pribeh-ufos-modernich-dejin-4-video-47-minut-spanelsky/
Připomíná to Ж (ž) z ruské azbuky, jen bez vodorovné spojnice. Že by jen jednodušší varianta insignie stejné civilizace ?

TITULKY...

Středa 26.4.2017, 12:07:50, vložil/a: saso

Dobrý deň,
na videu nie sú titulky. Môžte to prosím napraviť?
Ďakujem

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics