Střelec   18.12.2017   Miloslav

Návrat bohů

Návrat bohů

Seriál Více než mýtus
série: 1, epizoda: 13
délka: 26:06

hlasovalo: 13, hodnocení: 4,5

S Erichem von Dänikenem zkoumáme svět, odhalujeme prastaré příběhy a monumenty uchovávající dobu, kdy se bohové pohybovali na Zemi. Bohy začínáme znát jako mimozemský druh obývající tuto fyzickou sféru, k duchovním bohům mají daleko. Jaký byl ale důvod návštěvy Země pokročilou civilizací před samotným nástupem té naší? Možná má vesmír sklony k rozvíjení života na těch nejpodivnějších místech. Šíření této inteligence však může spočívat v úmyslných činech velmi starého a benevolentního mimozemského druhu, který se vrátil.

Upozornění uvádí: Erich von Däniken
žánr: Přednáška
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics