Střelec   18.12.2017   Miloslav

Naše nelineární bytí s Joem Dispenzou

Naše nelineární bytí s Joem Dispenzou

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 36
délka: 59:11

hlasovalo: 6, hodnocení: 4,7

Když z těla vystoupíme za fyzický svět, abychom kontaktovali naše vyšší já, můžeme manifestovat neskutečné léčení a tvořivost. Dr. Joe Dispenza vysvětluje, že šišinka hraje klíčovou roli ve vyvolání kundalini a propojuje nás s našimi nelineárními částmi bytí. Tento rozhovor byl původně vysílán 31. července 2013. Neurovědec, chiropraktik a autor Dr. Joe Dispenza dodává lidem sílu, aby měnili zevnitř. Dr. Dispenza kombinuje pole kvantové fyziky, neurovědy, mozkové chemie, biologie a genetiky, aby učil, jak přeprogramovat mozek za účelem zdraví a štěstí. Tisíce lidem pomohl pozměnit jejich myšlení skrze vědecky ověřené neurofyziologické principy.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics