Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Naše budoucnost jako rukojmí s Richardem Dolanem

Naše budoucnost jako rukojmí s Richardem Dolanem

Seriál Odhalení
série: 3, epizoda: 6
délka: 33:31

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,8

Richard Dolan mluví o výsledcích svého zkoumání vládních dokumentů, přičemž se snaží dostat k jádru odhalení. Přestože oficiální zdroje uvádějí, že se nic významného neděje, dokumenty naznačují, že na vysokých úrovních docházelo k pozorování a haváriím UFO. To se stalo zjevným po pádu v Roswellu. Jménem národní bezpečnosti bylo utajeno více než 5000 patentů. Z diskuze vyplývá, že je to vážnější, nejedná se pouze o nějaká tajemství. Zjistíme, že utajený svět drží naši budoucnost jako rukojmí.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 2

Deset let po.

Úterý 5.9.2017, 11:06:37, vložil/a: Anch

Dobrý den,chápu, že se i David musí něčím živit,ale toto video by bylo zajímavé tak před 10 lety,nyní po vystoupení Coreyho Gooda je to již o ničem.
Robert Zezulka.

Re: Deset let po.

Neděle 17.9.2017, 13:35:31, vložil/a: lospavolos

je otázka,kdy byl tenhle pořad točenej

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics