Střelec   18.12.2017   Miloslav

Napojení se na zvířata

Napojení se na zvířata

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 11
délka: 57:37

hlasovalo: 6, hodnocení: 3,2

Zvířecí společníci jsou milovanou součástí životů mnoha lidí. Nic se nesrovná s radostí a léčením, které sdílíme, když žijeme společně. Takový typ vztahu nám může pomoct rozvíjet hlubší spojení s našimi milovanými společníky tím, že se naučíme napojit se na náš jasnovidecký potenciál. James Van Praagh se jasnovidecky napojuje na psy, aby ukázal, jak to stejné můžeme dokázat všichni s jakýmkoliv zvířecím společníkem. Poté nabízí publiku čtení duší. Otec s koněm přichází ke Kathy. Má zprávu pro jejího manžela, který je veterinářem. Její otec navíc mluví o tom, že posmrtný život je život a jak zvířata stále pomáhají. Poté matka přichází za Charlesem a Lori, aby mluvila o tom, jak se cítila před úmrtím. Jak naváže kontakt dcera, oba se dozví o prozíravosti svého nadcházejícího manželství.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Přednáška
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics