Vodnář   24.1.2018   Milena

Nadpozemský jev, host: Linda Moulton Howeová

Nadpozemský jev, host: Linda Moulton Howeová

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 14
délka: 57:41

hlasovalo: 6, hodnocení: 5,0

Kdo postavil dávnou pyramidu na Aljašce a je energetickým zdrojem? Investigativní novinářka Linda Moulton Howeová sdílí své objevy. Linda Moulton Howeová je americká investigativní novinářka a producentka, scénáristka, režisérka dokumentů, která momentálně žije v Albuquerque v Mexiku. O svých nálezech píše na earthfiles.com.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Paranormálno
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

Nejsou titulky

Středa 31.5.2017, 10:50:19, vložil/a: JanaTop

Dobrý den,
asi se jedná o dočasný nedostatek, tato epizoda zatím běží bez titulků. Zřejmě to bude chtít jinou verzi videa s přidanými českými titulky.
Jinak děkuji za dosud uveřejněná videa, je to výborný zdroj poučení.
JB

Re: Nejsou titulky

Čtvrtek 1.6.2017, 00:23:15, vložil/a: admin

TITULKY JIŽ FUNGUJÍ !!!!

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics