Vodnář   24.1.2018   Milena

Náboženství

Náboženství

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 4
délka: 49:07

hlasovalo: 3, hodnocení: 4,3

Po celém světě existuje celá řada náboženství. Nehledě na tradici, nástroje nebo praktiky, všechna náboženství sdílí stejný účel nás sjednotit se zdrojem. Ale platí to pro ty v duchovním světě? James Van Praagh vysvětluje roli náboženství v duchovním světě, a poté šamanka Karen provede obřad šamanského medicínského kola, který vyčistí prostor pro čtení duší před živým publikem. Bratr Kryštof přichází pro svou sestru Lucii. Vysvětluje, že neměl v úmyslu spáchat sebevraždu, ale bylo to součástí jeho lekcí duše najít k sobě sebelásku. Přináší naléhavou a láskyplnou zprávu pro svého otce a ostatní členy rodiny. Babička Lisy přichází, aby pomohla jejímu bratrovi, který spáchal sebevraždu, navázat komunikaci. To vede k odhalení, že několik členů publika, kteří přišli o své blízké v důsledku sebevraždy, sedí vedle sebe. Bratr Lisy vysvětluje, že pomáhá těmto blízkým lidem, a že i ona je léčitelka. Poté se Meredith napojí na svého otce, který ji děkuje za to, že je jeho dcerou, a vysvětluje, že nyní může být otcem, kterým v životě nikdy nemohl být.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Rozhovor
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics