Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Moderní éra podvodů

Moderní éra podvodů

Seriál Falešné vlajky
série: 1, epizoda: 3
délka: 29:54

hlasovalo: 11, hodnocení: 4,1

Richard Dolan odhaluje detaily tří událostí, které uvedly moderní éru podvodů: potopení USS Maine roku 1898, finanční panika roku 1907, díky které vznikly Federální rezervy, a potopení RMS Lusitanie, kdy byli američtí občané přesvědčeni, že je na čase vstoupit do války. Předtím, než je definitivně označíme za falešné vlajky, se musíme zeptat, kdo na nich vydělává? Důkazy naznačují, že jsou za těmito manipulacemi přední bankéři. Obelhávají nás ke svému vlastnímu finančnímu zisku.

Upozornění uvádí: Richard Dolan
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics