Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Mimzy a Číslo 9

Mimzy a Číslo 9

Seriál Hollywood - prolomení kódu
série: 1, epizoda: 16
délka: 34:06

hlasovalo: 9, hodnocení: 4,4

Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají Mimzy a Číslo 9 jako esoterické alegorie ovlivněné Paracelsem, platonismem a gnosticismem. Znázorňují realitu jako výsledek naší psychiky s podložní strukturou posvátné geometrie. Osud světa je svěřen do těch nejmenších rukou, jelikož je v ohrožení budoucnost planety a populace. Objevíme tak nebezpečí technologie a divoké umělé inteligence, ale síly k probouzení vědomí a návratu duše mohou na naši planetu opět přivést život.

Upozornění uvádí: Jay Dyer a Jay Weidner
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics