Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Mimozemské původy gnosticismu

Mimozemské původy gnosticismu

Seriál Hluboký vesmír
série: 2, epizoda: 10
délka: 28:29

hlasovalo: 33, hodnocení: 4,9

Celosvětová revoluce pramenící v gnostické představě již probíhá, jak starověká zakázaná učení pomalu pronikají do masového přemýšlení. V roce 1945 došlo k objevu v egyptském Nag Hammádí, jenž přepsal historii a osud lidstva. Tyto starověké svitky nabízejí odlišný příběh o našem původu a zvýrazňují cestu pro duchovní evoluci, která ohrožuje samotné základy mocenské elity. Náš panel expertů zkoumá mimozemské původy gnosticismu, odhaluje démonické síly podprahově ovlivňující lidské civilizace od našeho počátku. Také nám říkají, jak dosáhnout stavu sebeuvědomění skrze průchod nebeskými sférami a jak se přeměnit na bytosti světla.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics