Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Mezihvězdné propojení s Göbekli Tepe

Mezihvězdné propojení s Göbekli Tepe

Seriál Starověké civilizace
série: 1, epizoda: 10
délka: 30:27

hlasovalo: 18, hodnocení: 5,0

Bylo Göbekli Tepe postaveno jako posvátný mezihvězdný portál spojující lidi Země s mimozemskými civilizacemi? Jak zakončujeme první sérii, náš tým badatelů vysvětluje, že je Göbekli Tepe zarovnán se souhvězdím Labutě a postaven v harmonické rezonanci s periodickými signály, které vysílá jedna hvězda onoho souhvězdí. Bylo zjištěno, že signály přenášejí násobky jedenácti, což můžeme najít v Pascalově trojúhelníku nebo při sledování rozmístění megalitických sloupů. Tento nejstarší monument světa byl vybudován v kolébce civilizace a nedávné objevy jsou možná nejsilnějšími důkazy o uvedení lidské civilizace pod nadvládu Anunnaki.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

HALELUJA

Neděle 7.1.2018, 04:52:58, vložil/a: AngeloAngelopulos

No paráda. Super díl. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Ještě tam ale chybělo, že magická, okultní a spirituální místa po staletí cíleně likvidovala židokřesťanská církev a teď to dělá děsně nenápadně US armáda pod záminkou boje proti terorismu. Kdo na nás ušil tento M.A.T.R.I.X. a proč? Jedu okamžitě vykopat zbytek Pupkatýho Kopce, ať může jít Darwin s Frantou tlouct hlavou o zeď nářků. Kdo jede se mnou?

Re: HALELUJA

Neděle 7.1.2018, 04:54:09, vložil/a: AngeloAngelopulos

---=== GAME IS OVER ===---

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics