Vodnář   24.1.2018   Milena

Megality a vzkazy bohů

Megality a vzkazy bohů

Seriál Více než mýtus
série: 1, epizoda: 9
délka: 21:35

hlasovalo: 11, hodnocení: 5,0

Starověká posvátná místa po celé Evropě jsou záměrně uspořádána dle geometrických linií. Erich von Däniken se domnívá, že se jedná o starověký vzkaz určený pouze vesmírným civilizacím. Vzhledem k terénu a pohořím by přesné zarovnání megalitických monumentů a svatých chrámů nebylo z lidské perspektivy možné. Rozmístění těchto lokalit může být objeveno pouze civilizací, která dosáhla létání na oběžné dráze. Tudíž máme starověký vzkaz od pradávných bohů, jež komunikuje napříč generacemi lidstva a čeká na den, kdy pochopíme jeho sdělení.

Upozornění uvádí: Erich von Däniken
žánr: Přednáška
kategorie: Starověký původ
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics