Vodnář   24.1.2018   Milena

Mayské chrámy v džungli

Mayské chrámy v džungli

Seriál Více než mýtus
série: 1, epizoda: 10
délka: 31:08

hlasovalo: 13, hodnocení: 4,7

Zkoumáním posvátných míst, soch a textů mayské civilizace Erich von Däniken odhaluje, že starověcí bohové v mayském světě byly mimozemské humanoidní bytosti. Hlavní z nich je Quetzalcóatl/Kukulkan, který sestoupil z nebes, aby lidstvu přinesl pokročilá učení. Vyobrazení těchto bytostí můžeme nalézt po celé Střední Americe na posvátných nalezištích Tikal, Chichén Itzá a Tulum. Datum jejich původního sestupu je zakódováno v mayském kalendáří, což možná mohou potvrdit nálezy ve starověké hrobce pod pyramidou v Palenque.

Upozornění uvádí: Erich von Däniken
žánr: Přednáška
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics